Arrestohen dy inspektorë në Elbasan, lejuan ndërtime pa leje

Screenshot_5-16.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dy inspektorë të Inspektoratit vendor të Elbasanit janë vënë në prangat e policisë pasi dyshohet se kanë lejuar një ndërtim pa leje.

Nuk dihet ende identiteti i tyre dhe as objekti për të cilin ata akuzohen se kanë shkelur detyrën duke lejuar ndërtimin.

Arrestimi i tyre vjen në vijim të hetimeve intensive që drejtoria Elbasanit po kryen prej të paktën dy javësh.
Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë