Skip to content

Ashpërsohet ‘lufta’ Basha-Berisha në Kurbin, ish-kryeministri i përmend hekurat e qelisë kryedemokratit (2 arsyet)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish kryeministri, Sali Berisha: I kërkoj dy gjëra, Lulzim Bashës: Dil dhe thuaju demorkatëve për dosjen Niko Muzi. Dosje me të cilën je I përshtatshëm në qeli në Shqipëri dhe në SHBA. Unë i kam konkrete gjërat. A e din ise cfarë ndodhi me dosjen në apel? Nëse ndonjëri prej jush merr ndonjë veprim që …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë