Balerini shqiptar, Kledi Kadiu ka dhënë një lajmë të ëmbël për të gjithë ndjekësit e tij.

Balerini i famshëm shqiptar ka dhënë lajmin se do të bëhet baba për herë të dytë. Ai postoi një foto me bashkëshorten e tij teksa i mbante në dorë ekografinë e bebes.

“Familja jonë do zmadhohet. Në gusht do të vijë një gëzim i ri. Jemi jashtëzakonisht të lumtur”, shkruan Kledi karahas fotos.

Kledi dhe bashkëshortja e tij, Charlotte kanë një vajzë të quajtur Lean e cila është 5-vjeçe.

(R.G/Faxweb.al)

/faxweb