Babë e bir dhunuan fizikisht një 45-vjeçar në Pogradec.

 

Ngjarja u regjistrua këtë të premte pas një konflikti për motive të dobëta, sipas policisë.

 

Shtetasit H. A., 60 vjeç dhe djali i tij, N. A., 29 vjeç goditën shtetasin Ç. C., i cili për shkak të plagëve të rënda, u dërgua në spitalin e Traumës për mjekim më të specializuar.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re