Në një kohë që Lulzim Basha mban të mbyllur derën e selisë së PD-së, ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur numërimin mbrapsht, ku kanë mbetur dhe dy ditë nga protesta e të shtunës.

Berisha fton të gjithë demokratët që ti bashkohen ditën e shtunë pranë selisë së PD-së.

“Me 8 Janar te gjithe demokratet dhe demokratët e PD-se ne proteste para Selise se PD! Sb”, shkruan Berisha në një postim në rrjetet sociale.

”Jo Bunker i Pengut por Shtëpi e Demokratëve!”, shkruan më tej Berisha në një koment.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re