Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryetari i PD, Lulzim Basha është duke zhvilluar një takim me gra dhe vajza të PD.  ku është katandisur me 10 persona.

 

Por, ndërkohë Basha është pritur me pankarta dhe thirrje “Basha ik”, nga disa gra të LDG-së dhe të rinj të FRPD. Gjithashtu ata kanë qëlluar me vezë drejt makinës së Bashës.

 

Në fjalën e tij, Basha e komentoi me shumë sportivitet atë se çfarë ndodhi.

 

“Nejse, bëra një hyrje sepse duke qenë që kishim një hyrje atje. me të vërtetë të ishin gra dhe zonja, di u thoja, ejani dhe ju. Ejani futuni brenda, nuk ka vend për xhelozi, kryetari është i të gjithëve”, tha Basha,

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë