Basha shan keq Shalsin: U bërë ti mo plehrë. Përgjigjet deputeti i PS: Me trashjen e zërit mund të trembësh ndonjë laraskë

shalsi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Debate, akuza dhe kundërpërgjigje mes kryetarit të PD-së, Luzlim Basha dhe deputetit të PS-së, Eduard Shalsi.

Teksa ky i fundit ironizonte sjelljen e opozitës për kërkesën e kësaj të fundit ku kërkonte më shumë minutazh, ka ndërhyrë nga vendi i tij zoti Basha, ku i është kundërpërgjigjur socialistit.

Basha: U bërë ti mo plehrë. S’ke turp”. Me tregon ti mua shpifjen. O plehrë!

Shalsi: Se ke kuptuar kurrë..

Nikolla: Ju kujtoj zoti Basha rregulloren…

Shalsi: Se ke kuptuar kurrë se sa i dobët je. Trashja e zërit dhe që bën më i fortë, mund të trembësh ndonjë laraskë. Vetëm më bën për të qeshur. Edhe më këtë natyrën tënde të të bërit të të fortit.

Basha flet nga vendi

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë