Bashkëshortja e kryedemokratit Basha, Aurela ka ndarë një foto së bashku me të bijën teksa shihen duke blerë libra.

Pas publikimit të fotos në Instagram, menjëherë kanë vërshuar dhe komentet, ku ndër ta spikat komenti i moderatores Ori Nebiaj, e cila ka pyetur Aurelën mbi titullin e librit.

Ori Nebiaj: Ose postoje më vonë kur t’ia japë ose na e trego titullin që zgjodhi Dafina për babin.

Aurela Basha: Po kush të le aman, janë të dy njësoj “bëmë baba të të ngjaj”. Kishte botime shumë të mira të klasikëve dhe Dafina zgjodhi “Rrëfenja e dy qyteteve” nga Çarls Dikens.

/faxweb