Berisha mbledh demokratët shqiptarë në SHBA

Screenshot_20211127-220604_Facebook.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sali Berisha vazhdon te shfrytezoje cdo hapesire qe e lidh me grupe te ndryshme demokratet.

Vec forumeve te PD ne Shqiperi dhe takimeve me bazën, lideri historik i PD , ka vendosur te organizoje nje takim edhe me demokratet e diaspores.

Vete Berisha ka njoftuar nje takim te dielen e 5 dhjetorit me demokratet e disa shteteve te SHBA.

Sigurisht nje takim qe ai do ta zhvilloje online pasi ai eshte shpallur non-grata nga Departamenti i Shtetit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë