Berisha mbledh “Foltoren” e radhës/ Ja ku do të ndalet ish kryeministri

berisha-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar mbledhjen e “Foltores” së radhës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se nesër në orën 18:00 do të mbahet “Foltorja” në qytetin e Elbasanit.

“Njoftim!Diten e premte me daten 8 tetor ne ora 18:00 ne sallen e Theatrit Skampa te Elbasanit do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Elbasanit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë