Berisha njofton “Foltoren” e rradhës në bastionin historik të demokratëve, ditën e nesërme në orën…

7DAB1EAE-34D9-40AC-9DA9-14CE923075C7.jpeg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Njoftim: Diten e marte me daten 12 tetor ne ora 17:30 ne Pallatin e Kultures do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukesit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë