Berisha njofton takimin e radhës, të premten me demokratët e Shkodrës

Berisha3.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sali Berisha do ta ketë takimin e radhës me bazën e Partisë demokratike, të premten pasdite në Shkodër.

Stafi i liderit historik të selisë blu bëri të ditur se takimi do të zhvillohet në orën 18:00 në Kinema Milenium në Shkodër.

 

“Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”, deri tani është mbajtur në qytete si Durres, Fier, Vlorë dhe Tiranë.

 

Ftoj demokratet dhe demokratët e Shkodres te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme!, shkruan vetë Berisha në facebook.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë