Berisha zhvendos “Foltoren”/ Mbledh demokratët në Bajram Curri

261988691_453019329512508_3557375119184386069_n.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar mbledhjen e “Foltores” së radhës.

 

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se në datën 1 dhjetor “Foltorja” do të zhvillohet në Pallatin e Kulturës në qytetin e Bajram Currit.

 

“Njoftim.Neser diten e merkur me daten 1 dhjetor, ne ora 16:30 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Bajram Currit do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj te gjithe demokratet dhe demokratët e Tropojes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë