Bie bora e parë në Korçë

DEBORE-NE-KORCE.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Zonat malore në Qarkun e Korçës janë përfshirë nga reshjet e para të dëborës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Temperaturat kanë rënë në nivelet 3° në qytet, ndërkohë që nuk paraqiten probleme në rrugët urbane. Reshje bore ka pasur në Malin e Gramozit në Kolonjë dhe në Mokër të Pogradecit. Reshjet kanë …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë