Bie dollari, rritet paundi britanik, euro në të njëjtat vlera, njihuni me këmbimin valutor të ditës së sotme

dollar-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në kursin e Këmbimit Valutor ditën e sotme vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe një rritje e lehtë e Paundit Britanik.Euroja dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104, Shitet 104.8

Euro: Blihet 121.3, Shitet 121.8

Paundi Britanik : Blihet 143, Shitet 144.2

Franga Zviceriane: Blihet 112.6, Shitet 113.4

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë