Kandidati i LSI për Qarkun e Korçës, Endrit Braimllari ka postuar një video nga Kolonja, teksa shihet përbri disa të rinjve kolonjarë, të cilët do të votojnë për herë të parë në zgjedhjet e 25 prillit.

Braimllari shprehet se këta të rinj do të votojnë LSI-në më 25 prill, sepse LSI është partia e të rinjve që e duan vendin dhe se më 25 prill do të hapen vende të reja pune, duke rikthyer shpresën tek ta.

Postimi i plotë:

Përshëndetje nga Kolonja.

Votuesit për herë të parë votojnë LSI.

LSI partia e të rinjve që e duan vendin.

Më 25 prill hapim vende të reja pune kthejmë shpresën tek të rinjtë!