Çfarë po ndodh në Tiranë, 2 persona të plagosur me armë zjarri mbërrijnë në spitalin ushtarak (EMRAT)

lajm-i-fundit-te-shtena-780x405-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Janë paraqitur ne Spitalin ushtarak Tirane dy persona te plagosur me arme zjarri, te dy personat janë nga Fushë-Kruja por janë te paqarta rrethanat apo vendi ku jan plagosur. Të plagosur kanë mbetur shtetasit Klod Stafuga dhe Gentjan Bejtja. Inspektorë të krimeve te komiasriatit Kruje janë nisur ne drejtim te spitalit ushtarak per te marrë informacione.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë