“Dënojmë dhunën e Bashës ndaj demokratëve”, nënkryetari i PD-së në Lushnje, Pirro Bano: “Pengu” po i shërben Ramës

Screenshot_14-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Partia demokratike dega Lushnje nga selia blu në këtë qytet dënon dhunën e Lulzim Bashës ndaj demokratëve.

Sipas nënkryetarit të PD-së në Lushnje, Pirro Bano, Lulzim Basha po punon në shërbim të Ramës, kundër demokratëve.

“Ne të gjithë këtu njëzëri dënuam ashpërsisht dhunën e pashembullt dhe pa dëgjuar ndonjëherë nga Lulzim Basha, pengu i Edi Ramës ndaj demokratëve paqësorë që po shkonin me vullnetin e tyre në shtëpitë e tyre. Është e kuptueshme që ajo sjellje i denoncoi ata në shërbim të Ramës dhe klanit të tyre.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë