Home SHQIPERIA E FUNDIT/ Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, si paraqitet gjendja e drejtuesit të automjetit

E FUNDIT/ Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, si paraqitet gjendja e drejtuesit të automjetit

0
E FUNDIT/ Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, si paraqitet gjendja e drejtuesit të automjetit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Elbasan/ Informacion paraprak

Me datë 18.11.2021, rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Elbasan – Tiranë, shtetasi M. H., 25 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, dyshohet se ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë