Më 13 qershor demokratët votojnë për kreun e ri të Partisë Demokratike. Vendimi është i miratuar në mënyrë unanime edhe në Kryesi edhe në Këshill Kombëtar.

Ne emisionin e rradhes te ‘Armiku I Popullit’ ne Vizion Plus jane vene ne dukje disa te verteta rreth Lulzim Bashës për këto zgjedhje.

Klikoni ne videon e meposhtme dhe zbuloni se cfare ka ndodhur.

 

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re