E rëndë në Burrel/ Babë e bir rrahën në mënyrë makabre nusen 19-vjeçare

e-kemii.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ushtruan dhunë fizike ndaj 19-vjeçares, vihen në pranga bashkëshorti dhe vjehrri i saj. Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat, u arrestuan në flagrancë shtetasit D. Z., 29 vjeç, dhe B. Z., 57 vjeç, banues në Burrel, pasi në banesën e tyre në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë ushtruar dhunë fizike …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë