Edhe Forumi i Gruas mbërrin në selinë e PD-së, çdo derë është e mbyllur: Kjo ska ndodhur as në 97’, deputeti Basha na ka vendosur drynin!

Screenshot_10-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Forumi i Gruas të Partisë Demorkatike ka mbërrutur në selinë e PD-së për të zhvilluar një takim por nuk kanë mundur të hyjnë dot brenda.

Demokratet provuan të gjitha dyert por gjithçka ishte e kyçur.

“Ju falenderojmë se çfarë pasqyroni, ne jemi forumi i gruas sot kishim takim pune me kryetarët e degëve, sic e parë ju dyer e partisë na janë mbyllur, kemi mbi 31 vite që hyjmë dhe dalim nuk na ka ndodhur as në 97 ku PD u rinua dhe hynim dhe dilnim sa herë donim, na vjen keq që Basha na ka vendos drunin , nesër do të jemi bashkë këtu. Me referendum ne shkarkuam Bashën”, tha demokratja.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë