Shqipëria është kualifikuar në finalen e Eurovisionit për edicionin e vitit 2021.

Anxhela Peristeri me “Karma” ka marrë mbështetjen e mjaftueshme nga juria profesionale edhe publiku në Evropë për të marrë pjesë në finalen e së shtunës.

Këngëtarja jonë pushtoi skenën e festivalit të Eurosong me performancën e saj.  Ajo këndoi në gjuhën shqip dhe interpretimi u shoqërua me lëvizjet e saj sensuale.

E veshur me një fustan të shkurtër plot shkëlqim, artistja emocionoi publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re