Policia  ka arrestuar  babë e bir Skënder e Llej Lika te dyshuat si autor të vrasjes së biznesmenit në Kurbin,Rakip Roli.

 

Ata janë prangosur në zonën e Fushë Milotit nga forcat policisë të Komisariatit të Kurbinit.

 

Në lidhje me ngjarjen është ndaluar dhe një person i tretë, por ende nuk dihet roli i tij në ngjarje.

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png