Home SHQIPERIA Fëmija 3 vjeç në Elbasan ndërron jetë në spital/ Reagon policia

Fëmija 3 vjeç në Elbasan ndërron jetë në spital/ Reagon policia

0
Fëmija 3 vjeç në Elbasan ndërron jetë në spital/ Reagon policia

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me ngajrjen e rëndë në Elbasan, ku një fëmijë 3 vjeçar ka ndërruar jetë.

 

Sipas policisë, në orët e para të mëngjesit është dërguar në spitalin e Elbasanit, në gjendje të rëndë për jetën, shtetasi i mitur A. I., 3 vjeç, i cili pas disa orësh ka humbur jetën.

 

Grupi hetimor ka kryer veprimet e para hetimore në vendngjarje dhe pritet ekspertiza mjeko-ligjore për përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë