Floriana Garo: Lul Brava simbol i humbjeve seriale, ai do të marrë fund në 8 janar

GARO-1-1068x534-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Komisioni i Rithemelimit, nepermjet zedheneses Floriana Garo ka vijuar sulmet ndaj Lulzim Bashes ne prag te skadimit te ultimatumit qe i eshte vendosur kryedemokratit per te lene zyren e tij ne PD.

Deputeti Lulzim Brava eshte sinonim i humbjes seriale dhe pazareve, shton grupi mbeshtetes i Berishes, ndaj edhe opozita e kapur peng do te marre fund ne daten 8 janar.

 

Floriana Garo

Drejtore e komunikimit

Komisioni i Perkohshem i Rithemelimit te PD

 

Hera e pare ne historine e demokracise kur dikush kerkon te zevendesoje kuvendin, anetaresine dhe partine me hekura, brava, shula dhe vula! Deputeti Lulzim Brava eshte sinonim i humbjes seriale dhe pazareve! Ai eshte shembelltyra e nje opozite te kapur peng. Kjo do marre fund ne date 8 Janar!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë