“Foltorja” mblidhet sot në Elbasan/ Berisha thirrje demokratëve: Vetëm të bashkuar mund të fitojmë!

1523652729_saliberisha.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se ditën e sotme në orën 18:00 “Foltorja” do të zhvillohet në qytetin e Elbasanit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Berisha u bën thirrje të gjithë demokratëve të këtij qyteti që të marrin pjesë, pasi vetëm të bashkuar ata do të mund të fitojnë.

“Sot ne ora 18:00 ne Sallen e Theatrit Skampa te Elbasanit mbahet “Foltorja per nje Parti Demokratike me te bashuar, me te forte, me te hapur. Interes i jashtzakonshem. Ftoj demokratet dhe demokratët e Elbasanit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! Rrofte Elbasani! Sb”, shkruan Berisha.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë