Skip to content

“Foltorja” në Tropojë/ Berisha kafe me demokratët e vendlindjes

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në vendlindjen e tij në Tropojë ku pritet të zhvillojë “Foltoren” e radhës.

Berisha është pritur me brohorima entuziste, këngë dhe valle në qytetin e Bajram Currit. Ndërkohë, pas pritjes madhështore në qendër të qytetit, Berisha ka konsumuar një kafe me demokratët e vendlindjes.

Mes tyre ishte edhe deputeti i PD-së Isuf Cela dhe ish-kryetari i bashkisë, Besnik Dushaj.

Më poshtë foto nga takimi i Berishës me demokratët në Tropojë.

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë