Gjendet i vdekur 60 vjeçari në Farkë, në afërsi të banesës

ambulance-590x354.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 60-vjeçar është gjetur i vdekur pranë banesës së tij në zonën e Farkës së Madhe. Sipas policisë shtetasi me inicialet A.V dyshohet se ka varur veten, ndërkohë që vijojnë hetimet në lidhje me ngjajen.

“Më datë 16.10.2021, rreth orës 14:15, në Farkë të Madhe, pas banesës së tij, është vetëvarur shtetasi A. V, 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton zyrtarisht policia e Tiranës.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë