Hashim Thaçi në Hagë, prindërit e tij votojnë në Burojë

mungon.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Babai dhe nëna e ish-presidentit Hashim Thaçi kanë shfrytëzuar të drejtën e tyre për të votuar.

Ata janë parë në qendrën e votimit në Burojë, duke e kryer obligimin qytetar.

Ish-presidenti Thaçi, po mbahet në Qendrën e Paraburgimit në Hagë për përgjegjësitë e tij gjatë luftës së UÇK-së si ish-udhëheqës politik i saj.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë