Kryetari i Partisë Demokratike Sarandë Hariz Mema ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak.

Hariz Mema është gjetur pa ndenja në Gjashtë dhe është transportuar në spital, ku më pas ka ndërruar jetë, pavarvsisht përpjekjeve të mjekëve. Vijon…

/faxweb