Subscribe

“Vizion Plus” siguron pamjet nga momenti kur një person, i maskuar, vendosi mbrëmjen e të hënës një sasi tritoli në portën e banesës së presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në Durrës.

 

Siç shihet edhe në video, pasi vendos lëndën plasëse, i riu largohet më vrap.

 

 

Pas ngjarjes, Duka reagoi për mediat, ku bëri të ditur se brenda në banesë ndodhej bashkëshortja e tij dhe djali.