Kalojnë semaforin me të kuqe, dy makina përplasen fuqishëm në qendër të Fierit

Screenshot_14-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Fierit.

Sipas burimeve të “Fax News”, dy automjetet nuk respektuan semaforët dhe për pasojë u përplasën njëri me tjetrin.

Fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar por vetëm dëme materiale pasi dy automjetet janë dëmtuar shumë në pjesën e përparme.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të vendosur rregull pasi në këtë orë ka fluks qytetarësh.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë