Policia e Durrësit ka arrestuar një 38-vjeçar pasi akuzohet se ka kërcënuar një efektiv policie.

I arrestuari është A. S., 38 vjeç, banues në Durrës, dhe rezultonte i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësive ligjore, kapën dhe ndaluan shtetasin A. S., 38 vjeç, banues në Durrës, i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, pasi më datë 15.10.2021 ka kanosur me fjalë një punonjës policie.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re