Në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, janë diskutuar zhvillimet në Partinë Demokratike dhe mbajtja e Kuvendit Kombëtar të kësaj partie, në datën 11 dhjetor, siç e lajmëroi Sali Berisha.

Nikoll Lesi ka deklaruar se nëse Basha do të shfaqet në këtë kuvend, ka shumë mundësi që “të kërcasë druri dhe ta rrahin”, duke i’u referuar kështu simpatizantëve të Berishës.

Deklaratat e Lesit kanë prodhuar të qeshura të shfrenuara në studio, duke detyruar drejtuesin e emisionit të kalojë në publicitet.

Më poshtë video nga ky moment!

Emisionin e plotë mund ta ndiqni duke klikuar këtu

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re