Monika Kryemadhi postoi në facebook foto e video nga takimet me gratë dhe vajzat ne qytetin e Fierit, aty ku dfrejtuesja e LSI kryeson listën e LSI për garën e 25 prillit.

Kryemadhi e shoqëron pamjet edhe me një mbishkrim teksa shkruan se LSI është forcë e parë në Fier.

Këtë qëndrim, kryetarja eLSI e arsyeton me forcën e guximit të vajzave dhe grave që sipas saj I janë bashkuar misionit që ka kjo force politike.

LSI është forcë e parë në FIER prej forcës së guximit të vajzave dhe grave që i janë bashkuar misionit #SHQIPËRIAshtëpiaJUAJ.