Skip to content

“Ku ishit ju bukurosha me yje ditët e tjera?”, banorët e Laprakës përplasen me policinë: Kryeministri zbukuron pemën me 5 mijë euro, fëmijët tanë nuk flejnë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Banorët:

Gjysmën e këtyre policëve i kam shokë, çfarë të bëj unë tani t’I gjuaj policit se do ngelem pa shtëpi? Edhe këta kanë halle si unë.

Ti që je aty mbrapa mbaje mend fytyrën time, sepse më bëre presion për të më çuar në komisariat. Kërkoje emrin tim dhe shiko që unë zotëri po mbroj shtëpinë time. Nëse lajmërohet drejtoria e policisë ne kemi të drejtë të protestojmë , ju na vini këtu
Ku keni qenë dje ju bukuroshat me yje që nuk keni ardhur në protest? Kemi dy muaj që nuk flejmë gjumë. Ju rrini e zbukuroni pemën e vitit të ri. Kryeministri zbukuron me 5 mijë euro pemën e vitit të ri, ne kemi fëmijët pa gjumë. Ti më çon mua në komisariat nëse thej ligjet. Nuk kemi frikë të kacafytemi me ju.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë