Nje aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Sheq i madh” në qytetin e Fierit.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe është ngjitur mbi trafikndarësen e rrugës si pasojë e shpejtësisë.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe policia të cilët pritet të zbardhin shkaqet e aksidentit.

Sipas informacioneve paraprake nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme material.

/faxweb