Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës, konkretisht në zonën e Laprakës.

Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Nuk dihet akoma gjendja e të plagosurit, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

(E.H/Faxweb.al)

/faxweb