Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Aksident në vendin e quajtur “Ura e Beshirit” në Tiranë, makina përplas këmbësoren, 21-vjeçarja transportohet në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Foto ilustruese

Njoftimi i plotë:
Tiranë/ Informacion paraprak
Me datë 29.11.2021, në vendin e quajtur “Ura e Beshirit”, mjeti me drejtues shtetasin D. K., ka aksidentuar shtetasen këmbësore E. K., 21 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë