Njw aksident rrugor ka ndodhur ditwn e sotme nw qytetin e Vlorws, ku njw motor goditi njw qytetare.

Mwsohet se ngjarja ndodhi pranë bibliotekës publike tw Vlorws, ndwrsa e lwnduara wshtw dwrguar menjeherw nw spital, jashtw rrezikut pwr jetwn.

Policia ka shkuar nw vendngjarje dhe po punon pwr zbardhjen e aksidentit.

 

(E.H/Faxweb.al)

/faxweb