Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Aksidentoi 3 të mitur, arrestohet 23-vjeçari i shpallur në kërkim në Kukës

LAJM I FUNDIT/ Aksidentoi 3 të mitur, arrestohet 23-vjeçari i shpallur në kërkim në Kukës

0
LAJM I FUNDIT/ Aksidentoi 3 të mitur, arrestohet 23-vjeçari i shpallur në kërkim në Kukës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Është arrestuar një 23-vjeçar në Kukës i shpallur në kërkim, pasi aksidentoi me makinë 3 të mitur dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë