LAJM I FUNDIT/ Brenda kishës, goditet me thikë disa herë deputeti britanik

deputette.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputeti konservator britanik wshtw qwlluar me thikw nga njw person ditwn e sotme nw ambjentet e kishws. BBC shkruan se Sir David Ames 69-vjeç u qëllua disa here, ndërkohë që deputeti ishte në fushate elektorale.

Policia u thirr në orë 12 e pak diten e sotme dhe ne vendngjarje u gjet thika me të cilë e kishte qëlluar autori i cili akoma nuk eshte identifikuar.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë