Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Çalamani nuk u paraqit në seancë pas tensioneve të shumta, gjykata cakton masën e arrestit me burg

LAJM I FUNDIT/ Çalamani nuk u paraqit në seancë pas tensioneve të shumta, gjykata cakton masën e arrestit me burg

0
LAJM I FUNDIT/ Çalamani nuk u paraqit në seancë pas tensioneve të shumta, gjykata cakton masën e arrestit me burg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Jepet masa e sigurimit arrest me burg per autorin e vrasjes makaber te 8 vjecarit MateoVasiu ne Grecalli ngjarje e cila ka ndodhur ne mbremjen e pardjeshme.

Seanca gjyqesore eshte zhvilliar pa prani te autorit 38 vjecar Klodian Calamani ndersa nga policia eshte marre deklarata e tij suje shprehur vullnetin qe gjykimi te behej ne mungese te tij.

Nderkohe nga trupi gjykues me pjesmarrjen e gjyqtares Sonila Hoxha dhe prokuror Clirim Sino eshte caktuar masa e sigurimit arrest me burg

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë