Faqja Kryesore/Aktualitet/LAJM I FUNDIT/ Do trafikonin 137 kg kokainë, Gentian Malindi në kërkim: GJKKO dënon bashkëpunëtorët e tij

Do trafikonin 137 kg kokainë, GJKKO dënon Altin Myslihakën dhe Adrian Begën.
vijon…

/faxweb