Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tiranë

Me datë 22.11.2021, rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë