LAJM I FUNDIT/ GJKKO dënon me burg ish-zyrtarin e burgut 313

LAJM-I-FUNDIT-750x405-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gjykata e Posaçme kundër krimit dhe korrupsionit ka dënuar me 2 vite e 6 muaj burg ish-zyrtarin e burgut 313 Eduart Strugaj. Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë