LAJM I FUNDIT/ “Jemi Policia e Shtetit”, maskat terrorizojnë familjen në Tepelenë, i marrin 2 milionë lekë

fsat.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Grabitet banesa e Alim Muhos ne fshatin Luzat bashkia Tepelene . Ne banese kane hyre tre persona te prezantuar si policia e shtetit dhe i kane vjedhur 2 milione leke te vjetra rreth ores 1 te mesanates. Muho jetonte me djalin dhe nusen e djalit por keta te fundit nuk gjendeshin dje ne banese. Policia po shoqeron disa persona banues ne kete fshat per zbardhjen e kesaj ngjarje.grabitesit kane hyre nga dera duke trokitur dhe u prezantuar si efektiv.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë