LAJM I FUNDIT/ Kërcënimi i të rinjve me armë në Lezhë, reagon policia: Ja çfarë ka ndodhur…

gert-1-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

DVP Lezhë Në lidhje me një video të publikuar në media dhe rrjete sociale, ku shfaqeshin disa persona të armatosur në një lokal, në aksin e vjetër Lezhë-Milot, ju bëjmë me dije se: Shërbimet e Policisë Lezhë, sapo janë vënë në dijeni kanë organizuar punën për identifikimin e lokalit dhe personave që shfaqen në video. …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë