Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Makina aksidenton të miturin në Durrës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 17:45, në lagjen Nr.11 Durrës, një automjet ka aksidentuar këmbësorin e mitur N. K., dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. I mituri ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë